16. 2. 2011 - DOD AGRI CS

Termín konání: 16. února 2011 v Hustopečích
Místo konání: Hustopeče

Vážení podnikatelé v zemědělství,

srdečně bychom Vás chtěli pozvat na Den otevřených dveří AGRI CS, který se uskuteční ve středu 16. února 2011 na středisku v Hustopečích od 12,00 hodin. Můžete se těšit na nové modely traktorů roku 2011 s technologií Efficient Power, novinky ve sklizňové technice CASE IH a stroje na zpracování půdy SIMBA. V rámci doprovodného programu bude pro Vás připravena módní přehlídka, posezení u cimbálové muziky a výtečné občerstvení!

Přiďte si sami prohlédnout a vyzkoušet prezentované stroje. Rádi Vám také poskytneme potřebné infromace, pomůžeme s výběrem a financováním. Pro registrované bude připraven malý dárek! Registrovat se můžete na adrese schwarzova@agrics.cz nebo telefonicky na čísle +420 724 059 126. Více informací naleznete na našich webových stránkách www.agrics.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tým AGRI CS

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.