17.-18. 6. 2011 - Lesnický den v Ralsku

Kde: areál Sklená Huť
Kdy: 17. - 18. června 2011 od 9,00 hodin

Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na Lesnický den v Ralsku, který se uskuteční v pátek 17. a v sobotu 18. června 2011 v areálu Skelná Huť. V rámci Lesnického dne si budete moci na stánku AGRI CS také prohlédnout naše traktory STEYR v lesní upravě a traktory CASE IH používané přímo pro lesní účely.

Lesnický den v Ralsku je již tradiční akce v oblasti lesního hospodářství. Kromě prezentací strojů a firem v lesním hospodářství a dřevozpracujícím průmyslu budou pro účastníky  připraveny ukázky prací v lesních porostech a na volné ploše v areálu, také nebude chybět bohatý doprovodný program.

Na stránku AGRI CS si budete moci prohlédnout ukázky traktorů značek CASE IH a STEYR v lesní úpravě, k dispozici Vám bude na stánku zástupce AGRI CS, který Vám ochotně poradí ohledně našeho sortimentu nejen pro lesní účely.

Těšíme se na Vaši účast! Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce nebo nás kontaktujte na telefonním čísle - Luboš Razák (tel.: 725 316 897).

Tým AGRI CS 

Prohlédněte si článek o loňském Lesnickém dni v Ralsku - zde.

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.