17.-18.června 2011 - Dny inovací 2011

Kde: St. Valentin, Rakousko
Kdy: 17. - 18. června 2011

Srdečně bychom vás chtěli pozvat na Dny otevřených dveří výrobního závodu CASE IH a STEYR v rakouském St. Valentinu, které se uskuteční v pátek 17. června a v sobotu 18. června 2011 pod názvem Dny inovací 2011.

V pátek a sobotu 17. a 18. června se vám otevřou dveře výrobního závodu a nabídnou vám možnost prohlédnout si výrobní závod při provozu. V tomto evropském závodě se montují traktory CASE IH středního výkonu a domácí traktory STEYR.

V rámci programu na Vás čeká velká podívaná. Kromě prohlídky celého závodu budou pro vás připraveny pestré prezentace strojů CASE IH a STEYR, k vidění bude nová modelová řada Kompakt S, ukázky strojů, program pro malé diváky, pestrý doprovodný program a mnohem více! Bližší informace naleznete na přiložené pozvánce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Stáhnout pozvánku

Zobrazit na mapě

Odkaz na článek z minulé akce (Dny inovací 2009)

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.