19.8.2010 - Polní den v Magdeburgu

Místo konání: Magdeburg, Německo
Datum konání: 19. srpna 2010 od 10,30 hodin

Rádi bychom Vás pozvali na velký polní den značky CASE IH, který se uskuteční ve čtvrtek 19. srpna 2010 v Magdeburgu (u Niederndodelebenu v Německu). Začátek programu je naplánován na 10,30 hodin, kdy budou zahájeny prezentace techniky, následně po 12-té hodině bude program zaměřen na praktické ukázky práce na poli.

Polní den v Magdeburgu patří každý rok mezi největší událost značky CASE IH v Německu. Spolu se značkou CASE IH bude také prezentována další zemědělská technika jiných značek. Bližší informace o místě konání a programu naleznete v pozvánce.

Stáhnout pozvánku

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.