21.-22.8.2010 - MČR Zduchovice

¨logo

Termín konání: 21.-22.8.2010
Místo konání: Jezdecký areál Zduchovice

Vážení podnikatelé v zemědělství,

srdečně bychom Vás chtěli pozvat na prezentaci techniky značky CASE IH v rámci Mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se uskuteční dva srpnové víkendy v termínu 14. – 15. srpna a 21. – 22. srpna 2010 v Jezdeckém areálu ve Zduchovicích.  

GRI CS a.s, výhradní dovozce techniky značky CASE IH do České republiky, pro Vás připravila ve spolupráci s Jezdeckým areálem Zduchovice prezentaci techniky CASE IH, v rámci které si budete moci stroje nejen prohlédnout, ale také aktivně vyzkoušet při práci. Součástí prezentované techniky bude také nová modelová řada FARMALL.

Spolu s technikou CASE IH na Vás bude čekat v rámci doprovodného programu také dětský koutek, prezentační a prodejní stánky, kde si budete otestovat také vozy TOYOTA, dále vyjížďky kočárem do okolí a turnaj ve stolním fotbálku.

Těšíme se na Vaši účast!

Tým AGRI CSPředchozí závody:
http://www.agrics.cz/?clanek=370
http://www.agrics.cz/?clanek=365

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.