26.10.2011 - DOD TIŠICE

Termín: 26. října 2011 od 9,00 hodin
Místo: Tišice u Mělníka

Srdečně bychom Vás chtěli pozvat ve středu 26. října 2011 na Den otevřených dveří AGRI CS v Tišicích u Mělníka od 9,00 hodin. V rámci novinek se můžete těšit na nové modely roku 2011 s technologií Efficient Power, novinky ve sklizňové technice a stroje na zpracování půdy SIMBA.

SÍLA - AKCE - ZÁBAVA. Připravili jsme pro Vás nejen prezentaci výkonné techniky, ale také aktivní předvádění na poli, kde si budete moci prohlédnout techniku přímo v akci! V rámci doprovodného programu nebude chybět jedinečná a adrenalinová TIMBERSPORT show, ani výtečné občerstvení.

Přijďte si sami prohlédnout a vyzkoušet prezentované stroje. Rádi Vám také poskytneme potřebné informace, pomůžeme s výběrem stroje a financováním. Pro registrované bude připraven malý dárek!
Registrovat se můžete na adrese schwarzova@agrics.cz nebo telefonicky na čísle +420 724 059 126.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Tým AGRI CS

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.