27.2.2012 - DOD Hustopeče

1

Termín: středa 27.2.2013
Místo konání: středisko AGRI CS, Hustopeče

Ve středu 27.2.2013 pořádáme již tradiční akci Den otevřených dveří AGRI CS, kde bude pro Vás připraven zajímavý a bohatý program spojený s prezentací značek CASE IH a CASE Construction a Great Plains. Akce se pomalu blíží proto Vám přinášíme bližší informace k programu, který Vás čeká.

Přijeďte se podívat na pestrou nabídku našich výrobků spojenou s prezentací novinek zemědělské techniky CASE IH, Great Plains a manipulační techniky CASE Constuction. Novinkou, která vás určitě zaujme, jsou nové traktory FARMALL a speciální edice stříbrných traktorů MAGNUM. Necháme Vás povozit se všemi traktory včetně nejsilnějšího traktoru na světě QUADTRAC 600.  Manipulační a stavební stroje si můžete vyzkoušet a zabagrovat si na polygonu.

  

Pro vyznavače pěkných aut máme připravené zkušební jízdy se Škodou Octávií a Kiou Sportage.

Dále Vám dáme možnost změřit si výkon vašeho traktoru na mobilním dynamometru ZW 500 pro měření výkonu traktorů až do 500 kW. Měření Vám provedeme zdarma a doložíme Vám ho protokolem.

Samozřejmě nebude chybět výborné občerstvení a exhibiční program. Tentokrát se můžete těšit na adrenalinové vystoupení skokanů na skákacích botách, o které se postará skupina Bounce Clan, více naleznete na http://www.skokanobecny.cz/. V případě zájmu se programu můžete i aktivně zúčastnit!

Proto neváhejte a přijeďte za námi! Registrovaní účastníci od nás získají i praktický dárek, registraci proveďte  ve formuláři ZDE.

Těšíme se na Vás.

Váš tým AGRI CS

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.