6.-8. září 2011 - DEN ZEMĚDĚLCE 2011

1

Termín: 6.-8. září 2011
Místo: Kámen u Pelhřimova

Vážení podnikatelé v zemědělství,

Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na prezentační plochu AGRI CS v rámci polní výstavy Den Zemědělce, která se bude konat od 6. do 8. září 2011 na letištní ploše v Kámeni u Pelhřimova.

Na prezentační ploše AGRI CS bude pro Vás připravena pestrá ukázka techniky značek CASE IH a SIMBA. V rámci praktických ukázek se Vám představí traktory a sklizňová techniky CASE IH a především stroje na kombinované zpracování půdy SIMBA, které přispívají ke zdravé půdní struktuře. Nebudou chybět i nové modely s technologií Efficient Power, díky které můžete dosáhnout značné úspory paliva a navýšení výkonu.

Přijďte se přesvědčit o výkonu a síle naší techniky přímo do Kámene a navštivte prezentační plochu AGRI CS.

S pozdravem
Tým AGRI CS

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.