CASE DEN 2019 SE BLÍŽÍ!

Nenechte su ujít 16. ročník velké polní výstavy a show s názvem CASE DEN!

 

 

CASE DEN 2019 s podtitulem "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST - otevřete si cestu k technologiím zítřka".

Po téměř dvou letech, co jsme na bývalém letišti v Kámeni u Pelhřimova oslavovali velkolepé výročí námi dvou zastupovaných značek CASE IH a STEYR, se velkolepá polní show a výstava společnosti AGRI CS s názvem CASE DEN vrací opět na místo činu!

Letos se na všechny příznivce značek CASE IH, STEYR, CASE Construction a závěsné techniky SIP, TEHNOS a portfolia strojů AGRI FARMING SOLUTIONS těšíme již za pár dní – v pátek 31.5.2019 od 9:30 v Kámeni u Pelhřimova!

Letošní ročník se bude nést ve speciálním duchu hesla „ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDOUCNOST – otevřete si cestu k technologiím zítřka“. Během tohoto dne Vám na jednom místě ukážeme nejmodernější technologie a jednotlivé moderní prvky výbavy strojů, které u námi zastupovaných značek naleznete. O tom, že byste si tuto jednu z největších polních předváděcích akcí neměli nechat ujít se přesvědčte sami. Více informací a registrace na www.caseden.cz.

*nepřejete-li si již dostávat tento informační e-mail, napište nám na adresu marketing@agrics.cz.

Soubory ke stažení:

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.