O značce

O značce CASE IH                   O značce STEYR


 

CASE IH – DODÁVÁME SÍLU DO ZEMĚDĚLSTVÍ OD ROKU 1842

Pro téměř dvě staletí byl CASE IH jedním z nejvýznamnějších prvků při transformaci v zemědělství. Jerome Increase Case a Cyrus McCormik společně s generacemi svých následníků a zaměstnanců zapříčinili výrazné inovace v zemědělství po celém světě, což přispělo ke zvýšení zemědělské produkce na novou úroveň. Současně s vývojem společnosti se vyvíjí i značka CASE IH. Logo je symbolem postavení CASE IH jako jedné z elitních zemědělských společností na světě.

Od roku 1842 se začaly vyrábět první silné stroje do zemědělského sektoru. Po celou dobu existence byla shromažďována a ochraňována tradice, zkušenosti a prestiž pro ty, kteří myslí na minulost a budoucnost lidí pracujících v zemědělství. CASE IH nabízí nejlepší výběr traktorů, lisů, řezaček, axiálních sklízecích mlátiček, které odráží nejen bohaté zkušenosti a dědictví významných výrobců zemědělské techniky INTERNATIONAL HARVESTER a David Brown, ale také v síle, produktivitě, spolehlivosti a výkonu, které učiní Vaši farmu ještě více konkurenceschopnější.

Case IH nabízí svým zákazníkům silné a výkonné stroje s řadou nejmodernějších technologických prvků, bezkonkurenčním servisem, s originálními náhradními díly Case IH a individuálními finančními balíčky zaměřenými speciálně pro potřeby zemědělského odvětví.

Nalezněte svět CASE IH – svět síly tradice!

CASE IH BRAND BOOK

BRAND BOOK
Stáhněte si kníhu o značce CASE IH!

HISTORIE LOGA

Současně s rozvojem naší společnosti se vyvíjí i naše značka. Nový vývoj našeho loga reflektuje náš růst, ale zároveň je v souladu s našimi produkty a našimi životy. Nový vzhled vystihuje fakt, že se všichni pohybujeme stejným směrem – k dosažení našich cílů a cílů našich zákazníků. Na našich traktorech, mlátičkách a ostatní technice dává logo najevo oba naše silné kořeny a náš závazek k prémiové kvalitě a řemeslné dovednosti. V souladu s naším odkazem červené písmeno “I“ vrací a symbolizuje obnovenou pozornost na naše lidi a zákazníky. Logo CASE IH je symbolem našeho postavení jako jedné z elitních zemědělských společností na světě.

V první fázi se upustilo od tradičního červeného pruhu pod nápisem CASE IH. Dále se historicky vrátilo červené písmeno „I“ vycházejícího z původního loga jedné ze sloučených společností INTERNATIONAL HARVESTER (IH). Poslední úpravou byla barevnost písmen CASE a H, kde proběhla výměna původní šedé barvy za barvu černou. Tímto vzniklo přechodové logo, které bylo během krátké doby nahrazeno osvěženým staronovým logem.

 


 

V Současnosti i v budoucnu silnější prostřednictvím inovací

Hromadná produkce traktorů značky STEYR začala v roce 1947. Od tohoto období se STEYR stal vůdcem na rakouském trhu traktorů a značně ovlivnil místní zemědělství. První samosběrací vůz Steyr a čtyřkolový traktor, jedinečný technický vynález svého druhu, byly představeny v šedesátých letech 20. století.

Červeno-bílo-červený design, který se stal obchodní značkou firmy, byl vytvořen ve spojení s řadou Plus v roce 1967. Svojí řadou 80 a zejména řadou modelů Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bylo předvedeno, jak trvale Steyr adaptuje svoje produkty spolu s vývojem a výrobním cyklem v neustále se měnících podmínkách na trhu.

Pro export je určeno kolem šedesáti procent produkce. Mezi hlavní zahraniční trhy, se kterými se obchoduje, patří Německo, Švýcarsko, Itálie, Francie a státy Beneluxu. Kromě toho se zvyšuje význam nových trhů v zemích Skandinávie, Velké Británie a východních států Evropy. Všech patnáct různých modelů traktorů značky Steyr se vyrábí v St. Valentinu.

Oblast St. Valentinu je evropským výrobních centrem pro výrobkové řady traktorů od 40 do 170 koní. St. Valentin je také centrem pro prodej, marketing a produktové školení německy mluvících trhů.

Kvalita se osvědčila jako úspěšná strategie

Traktory jsou vyráběny pro prémiový segment, což představuje kolem dvaceti procent evropského trhu. Steyr cíleně zdůrazňuje kvalitu. Jako ústřední body pro umístnění na trhu je brána hi-tech technologie v oblasti převodovky, komfortu, využití elektroniky, vysoké úrovně volitelné výbavy a výroby dle individuálních požadavků zákazníků včetně volby barevného povedení.

Řada CVT je typickým příkladem elektrického řízení traktorů a plynulé změny převodového poměru, která způsobila velkou mezinárodní senzaci a které bylo uděleno mnoho ocenění.

V posledních dvou letech společnost investovala přes 6,9 milionů eur do továrny v St. Valentinu. Vývoj výdajů v poslední letech také vzrostl a to až na několika milionů eur.


 

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.