SOUTĚŽE

Probíhající soutěže


V současné době nejsou vypsány žádné soutěže.
 


Vyhodnocené soutěže


NOVÁ SOUTĚŽ PRO NEJMENŠÍ FANOUŠKY CASE IH A STEYR

Vyhlašujeme novou soutěž na CASE FAN klubu! Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu nejmenších fanoušků CASE IH a STEYR, připravili jsme novou soutěž o nejkrásnější kreslený obrázek zachycující naši techniku právě pro tyto menší fanoušky.... a představivosti se meze nekladou...

Vyhodnocení nalezente zde.


CASE DEN 2011

V rámci této nové fotosoutěže jste nám zasílali vyfocené fotografie z CASE DNE 2011.

Vítěznou fotografii zaslal do soutěže pan Marek Němec, který zachystil na snímku soupravu traktoru nového modelu PUMA 230 CVX s novou technologií Efficient Power a secího stroje značky Great Plains.


V rámci fotosoutěže NAŠE SKLIZEŇ členové CASE klubu a CASE FAN klubu zasílali fotografie s tématikou sklizně a značky CASE IH. Všem vítězům gratulujeme!

Vítězem soutěže se stal pan David Král, který na svém snímku zachytil sklizeň s mlátičkou CASE IH 8010 při západu slunce.

Druhé místo získala fotografie Pavla Friedla, který na svém snímku zachytil model Maxxum 125 s čelním nakladačem LRZ při přepravě balíků.

Třetí místo obsadil Tomáš Daněk za svůj snímek axiální mlátičky CASE IH 8010 při sklizni.


Již druhá fotosoutěž na CASE FAN klubu byla nazvána CASE rodina. Hlavním tématem soutěže bylo začlenění značky CASE IH a STEYR do své rodiny. Členové CASE FAN klubu se zhostili daného úkolu na výbornou. Tímto způsobem bychom chtěli také poděkovat všem účastníkům soutěže. Velmi si ceníme Vašeho zájmu začlenit značku CASE IH a STEYR do Vaší rodiny, kam bez pochybností patří.

Vítězem soutěže se stala "rodina"  pana Zdeňka Voldřicha se svojí skupinovou fotografií. Na svých fotografiích autor snímku, Zdeněk Voldřich, zachytil traktor STEYR 9080MT v rodinném kruhu. Na snímku propojil autor značku STEYR nejen vlastní technikou, ale do detailů prezentoval celé "obsazenstvo" ve stylu STEYR, neopomenul ani příslušnou vlajku.  

Druhé místo získal Venda Holub za svoje fotografie s tématikou značky CASE IH. Do soutěže kromě traktoru CASE IH začlenil také svého psího kamaráda a začlenil značku do svého rodokmenu, u kterého byla oceněna originalita nápadu. Vybrané fotografie můžete vidět na následujících snímcích.

  

Že značka CASE IH oslňuje i  "něžné" pohlaví, zachycuje na svém snímku pan Karel Kabelka, který v soutěži CASE rodina získal třetí místo. Autor zachycuje na snímku CASE IH CS 94. Snadnost ovládání demonstruje svým psím společníkem.

          

Všem vítězům gratulujeme!


Pro příznivce značek CASE IH byla vyhlášena soutěž ZIMA S NÁMI, ve které se soutěžilo o nejlepší fotografii se zimní tématikou CASE IH. Fotografie jste mohli posílat do konce února tohoto roku. Při vyhodnocování fotografií byl kladen důraz na kvalitu a samotné provedení, ale také kreativitu a nápaditost.

Do soutěže bylo posláno mnoho zajímavých a poutavých fotografií. Všechny zaslané fotografie byly zhodnoceny. Rádi bychom poděkovali všem členům CASE FAN klubu, kteří se účastnili a poslali nám svoje fotografie.

Vítězné fotografie byly poslány do soutěže panem Romanem Uhlířem, které zachycovaly stroj CASE IH PUMA s šípovou radlicí při odhrnování sněhu.

   

Druhé místo obsadily fotografie paní Lenky Kubínkové, která zachytila při práci stroj CASE IH JXU 95 s čelním nakladačem LRX 1100.

   

Na třetím místě se umístily zaslané fotografie pana Tomáše Daňka, který pro svoje snímky využil modely strojů CASE IH ve sněhu.

   

Všem výhercům gratulujeme! V nejbližší době bude vyhlášena další fotografická soutěž pro Vás. O detailech a pravidlech budete informováni.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.