MČR v parkurovém skákání s CASE IH

Termín: 12-14. srpna a 19.-21. srpna 2011
Místo: Jezdecký areál ve Zduchovicích

Srdečně bychom Vás i celou rodinu chtěli pozvat na Mistrovství České republiky v parkurovém skákání, které se uskuteční dva srpnové víkendy a to konkrétně v termínech 12.-14. srpna a 19.-21. srpna 2011 v Jezdeckém areálu ve Zduchovicích.

Jezdecký areál ve Zduchovicích je jedním z hlavních pořadatelů v parkurovém skákání a tradičně hostí také Mistrovství České republiky. A samozřejmě červená techniky CASE IH nemůže ve Zduchovicích chybět! Na stánku AGRI CS, partnera jezdeckého areálu Zduchovice, budou vystaveny a prezentovány modelové řady Farmall, konkrétně model 35 a 45, a řada JXU.

První víkend je zaměřen na kategorii "Skoky - junior a děti" a druhý kategorii "Pony - skoky a drezura". V rámci mistrovství bude pro účastníky přichystán bohatý doprovodný program. Tradičně bude připraven křest hříběte, gastronomické speciality a také další atrakce pro celou rodinu.  

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 724 059 126.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.