Nové traktory CASE IH se představí na veletrhu EIMA 2016

Inovovaná řada Farmall C / Představení nového modelu traktorů Luxxum a nejnovější generace Maxxum na mezinárodním zemědělském veletrhu

Case IH představí na mezinárodním zemědělském veletrhu EIMA 2016, který se koná v italském městě Bologna v období 9. - 13. listopadu 2016, inovované traktory řady Farmall C. Dále bude tento veletrh první mezinárodní výstavou pro novou modelovou řadu Luxxum, finalistu soutěže Traktor roku 2016, a přepracovanou modelovou řadu Maxxum.

Nová řada traktorů Farmall C

Zdokonalená řada traktorů Farmall C, která se skládá ze sedmi modelů o výkonu 58-114 koní a zahrnuje řadu nových funkcí pro rok 2017, zažije evropskou premiéru na veletrhu EIMA 2016. Stejně jako velké modely CASE IH, traktory řady Luxxum mohou být nyní vybaveny loketní opěrkou Multicontroller pro ovládání klíčových funkcí, které zahrnují řazení, ovládání a nastavení hydrauliky. Maximální zvedací kapacita čtyř největších modelů této kategorie je nyní navýšena na 4,400 kg. Další možností výbavy je tří rychlostní PTO (540/540E/1000 ot/min) a maximální rychlost 40 km/h eco, které lze dosáhnout při nízkých otáčkách motoru, plus možnost přípravy na čelní nakladač již z továrny.

Mezinárodní premiéra pro Luxxum

Nové modely Luxxum o výkonu 99-117 koní, které byly nejdříve představeny  na podzim, budou také k vidění na mezinárodní výstavě EIMA 2016. Střední výkonnostní kategorie traktorů s celou řadou možností volitelné výbavy, která představuje 32 rychlostí automatického řazení tam i zpět, loketní opěrku Multicontroller s integrovaným ovládáním čelního nakladače a kabinu s odpruženou přední nápravou. Převodovka nabízí čtyř rychlostní násobič včetně osmi rozsahů. V rámci každého ze čtyř nižších rozsahů při práci na poli a čtyř vyšších při jízdě po silnici může postupně řadit.

Inovované modely Maxxum

Řada Maxxum zahrnuje čtyři čtyřválcové modely o výkonu 115- 145 koní a dva šestiválcové o výkonu 145 koní, které zaznamenali změnu designu a řadu vylepšení pro rok 2017. Všechny modely splňují emisní normu TIER 4. Další změny představují nový světelný paket, nový design a jednodílné čelní sklo. V kabině najdeme různou specifikaci sedadel a možnost připojení nářadí přes ISOBUS 3, který je dostupný v modelech Maxxum a Maxxum CVX, a který umožnuje propojení nářadí s traktorem pro maximální efektivitu práce.

Celá produktová řada CASE IH

Ostatní exponáty budou prezentovány nedávnými novinkami v portfoliu modelových řad CASE IH, které zahrnují modely OPTUM 270-300 CVX. Jedná se o traktor vyšší střední třídy, který se stal vítězem soutěže Traktor roku 2016. Dále se představí unikátní polopásové traktory Magnum Rowtrac a modely Puma. Mezi mlátičkami řady Axial-Flow se představí série 140 s novým rozložením mlátících košů  a dalšími novinkami, které byly představeny v minulém roce.

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.