O KLUBU

 

 

 

Vítejte ve světě fanoušky značek CASE IH a STEYR!!!

CASE FAN klub je sdružení fanoušků zemědělské techniky značky Case IH a Steyr. Členství v CASE FAN klub je podmíněno registrací vyplněním registračního formuláře. Neregistrovaný člen může využívat webové stránky pouze v omezeném rozsahu. Hlavním posláním CASE FAN klubu je sdružovat fanoušky značek Case IH a Steyr, podpořit vzájemnou komunikaci mezi fanoušky, společností Agri CS a.s. a širokou veřejností. Klub je spravován společností Agri CS a.s., výhradním dovozcem zemědělské techniky značek CASE IH a STEYR do České republiky.


Jaké jsou výhody členství v CASE klubu?

REGISTRAČNÍ BALÍČEK
Každý registrovaný zákazník od nás získá registrační balíček, ve kterém nalezne dárek s tématikou značky CASE IH.

NOVÉ INFORMACE
Každý člen CASE FAN klubu pravidelně odebírá nejnovější informace ze světa CASE IH a STEYR prostřednictvím mailu.

KOMUNIKACE S OSTATNÍMI
Prostřednictvím CASE FAN klubu si mohou členové vyměňovat názory, komentáře, fotografie a účastnit se vypsaných soutěží.

SLEVY NA FAN SHOPU
Každý registrovaný člen CASE FAN klubu získá 3% slevu při nákupu na internetovém obchodě AGRI CS.


Jak se mohu registrovat?

Registrovat se můžete prostřednictvím internetového formuláře, který nalezente ZDE.


Jaké jsou pravidla členství?

Členství v CASE FAN klubu vzniká registrací členství prostřednictvím registračního formuláře na www.caseklub.cz/registrace. Člen je povinen sdělovat při registraci platné a pravdivé údaje. Registrace je nepřenosná.

Do jednoho měsíce po prvním přihlášení nově registrovaného člena na stránkách CASE FAN klubu je poslán členovi registrační balíček. Registrační balíček je posílán pouze po České repubice.

Komentáře a příspěvky jsou zaměřeny na téma zemědělské techniky a zemědělství. Příspěvky, které se netýkají zaměření fan klubu, budou vymazány administrátorem.  Pouze členové mají možnost vkládat příspěvky a komentáře, hlasovat, stahovat nebo účastnit se soutěží.

Člen má možnost založit si vlastní téma pro diskuzi. Pokud je založeno duplicitní téma nebo diskuze, které nejsou součástí zaměření fan klubu, tyto témata nebo diskuze budou smazány administrátorem. 

Obrázky zobrazené na webových stránkách musí mít dostatečnou kvalitu a také musí být zaměřeny na cílovou problematiku CASE FAN klubu. Obrázky mohou vkládat pouze členové. Obrázky jsou kontrolovány administrátorem, který má pravomoc nepovolit uveřejnění obrázků z následujících důvodů:

  • obrázek se netýká diskutovaného tématu fan klubu,
  •  nízká kvalita obrázku,
  • podtext obrázku je v rozporu s pravidly a posláním fan klubu,
  • registrovaný člen není autorem obrázku,
  • rozhodnutím administrátora z vlastních důvodů.

Všichni uživatelé webových stránek fan klubu jsou povinni chovat se slušně. Na webu jsou zakázány vulgarity a urážky. Porušení tohoto pravidla je oprávněným důvodem pro zrušení registrace a členství v CASE FAN klubu.

Pokud člen klubu šíří informace s cílem poškodit CASE FAN klubu nebo jinou cílovou skupinu, je administrátor oprávněn registraci uživatele zrušit a vyloučit člena ze členství v klubu.

Členství v CASE FAN KLUBU zaniká z následujících důvodů:

  • Porušením pravidel členství v CASE FAN klubu,
  • Nevyužíváním členství v CASE FAN klubu (tzn. nepřihlašováním se do klubu, neangažovaností) po dobu půl roku od posledního přihlášení do CASE FAN KLUBU,
  • Na základě žádosti člena CASE FAN klubu.

Člen souhlasí s dobrovolným poskytnutím osobních údajů, které budou zpracovány a použity pro administrativní, marketingové, jiné účely firmy AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče 693 01 a pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. na dobu neurčitou. Registrovaný uživatel mám právo přístupu k osobním údajům a další práva dle § 11 a 21 zákona č. 101/2000 Sb. a může svůj souhlas kdykoli písemně odvolat. AGRI CS a.s. je oprávněn poskytnout údaje třetím osobám v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb.

Souhlas člena se stanovenými pravidly je potvrzen jeho registrací na CASE FAN klubu.


Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.