OHLÉDNUTÍ ZA DNEM S AGRICS

Reportáž z proběhlé akce DEN S AGRICS.

DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU DNE S AGRICS.

V minulém týdnu jsme na našem regionálním prodejním středisku v Hustopečích u Brna a zároveň sídle importéra, společnosti AGRICS, a.s., uspořádali tradiční Den otevřených dveří spojený s aktivním předváděním zemědělské techniky na nedalekém pozemku. Pro naše zákazníky a návštěvníky byl připraven odborný doprovodný program spojený s rozsáhlou výstavou zemědělské techniky námi zastupovaných značek CASE IHSTEYR, SIP, AGRI FARMING SOLUTIONS, MacDon a CASE Construction.

Pro společnost AGRICS byl tento den velkým milníkem v její historii, jelikož mohla návštěvníkům představit nové obchodně-administrativní sídlo, které plynule navazuje na stávající servisní halu a splňuje přísné standardy kvality výrobce. Úvodního slova se ujal Ing. Martin Rada, generální ředitel skupiny AGROTEC Group, který všechny přítomné zemědělce, fanoušky a obchodní partnery slavnostně přivítal a odstartoval tak tento den.

Rozsáhlou investici do rozvoje obchodního a servisního zázemí společnosti návštěvníkům blížel přiblížil Ing. Tomáš Kopeček, MBA, výkonný ředitel AGRICS, který dodává: „V druhém pololetí roku 2017 proběhla první etapa realizace této investice. Za sedm měsíců vyrostla v Hustopečích u Brna krásná nová budova s prosklenou fasádou o rozloze přibližně 530 m2 užitné plochy, která bude sloužit jako administrativní zázemí společnosti AGRI CS a.s. a současně jako prodejní showroom pro novinky, které přinášíme na obsluhované trhy. Jsem přesvědčen, že investice do zkvalitňování prodejních a poprodejních služeb je tím správným poděkováním našim zákazníkům za projevenou důvěru v minulých letech!

NOVÝ MAXXUM SE PŘEDSTAVUJE

Hlavní novinky v produktovém portfoliu značky CASE IH představil Ing. Pavel Novák, Ph.D., produkt manažer pro značku CASE IH. Hlavní část prezentace byla věnována novince v traktorech o výkonu 115–150 koní. Řeč je o novém modelu CASE IH MAXXUM ActiveDrive 8, který zákazníkům v tomto segmentu přináší zcela novou osmistupňovou převodovku s celkem 24x24 rychlostmi s automatickým řazením ve skupině i mezi jednotlivými skupina. Jak rádi tvrdíme a je i pravdou, převodovku ActiveDrive 8 naučili vývojoví inženýři pokročilým funkcím převodovky plynulé, a i přesto si ActiveDrive 8 zachovává svou čistě mechanickou podobu. Mezi oblíbené funkce patří například ActiveClutch, zastavení pouhým sešlápnutím brzdového pedálu nebo funkce Kick down, která zaručuje, že si pro maximální zrychlení převodovka podřadí a motor zvedne své otáčky.

AGRICS se již několik let profiluje jako specialista na půdu a pásové podvozky. Během prezentace proto byla velká část věnována i unikátnímu řešení traktoru MAGNUM Rowtrac, který je takzvaným spojením dvou světů – zachovává si obratnost a jednoduchost kolového traktoru ve spojení se zadní nápravou osazenou pásovým podvozkem pro snížení tlaku na půdu, zachování si vyššího tahového výkonu nebo možnosti rychlejšího vjetí do pole.

PREMIÉRA ZNAČKY AGRI FARMING SOLUTIONS

AGRI FARMING SOLUTIONS neboli chytré řešení v oblasti péče o půdu a strojů pro zpracování půdy a setí. To je nový název značky, kterou společnost AGRICS zastupuje pod svou vlastní značkou na českém trhu od letošního roku. Oficiální představení si značka odbyla na veletrhu TECHAGRO 2018 a od té doby se blíží představuje českým zemědělcům na regionálních polních dnech a výstavách a ani v Hustopečích nemohla chybět.

Během prezentace produktového manažera, Ing. Ludvíka Baláta, se zemědělci nejenom blíží seznámili s nabízenými produkty a technologiemi značky, ale především se mohli dozvědět, jak reagovat a postupovat v řešení problémů, které zemědělce na mnoha místech České republiky v současné době trápí – nedostatek vláhy, nízké výnosy, problémy s erozí. Nejenom samotnými stroji, ale zejména našim know-how jsme schopni Vám s postupným odstraňováním těchto problémů pomoci.

Necelé tři roky zastupuje společnost AGRICS na českém trhu také progresivní slovinskou značku strojů pro sklizen píce SIP. Tato značka se u českých zemědělců stala za poslední dva roky velmi oblíbenou a získala si jejich přízeň především díky jejich robustnosti, kvalitě odvedené práce a jedinečné dvouleté záruce.

Hlavní novinkou, která byla v Hustopečích k vidění, byl pásový shrnovač píce SIP AIR 300 F v čelním provedení. Zajímavou kombinací byl také OPTUM 300 CVX osazený žací trojkombinací SIP SILVERCUT DISC o záběru 10 metrů.

AKTIVNÍ PŘEDVÁDĚNÍ STROJŮ

Jak jinak a lépe zemědělcům stroje představit než na místě, pro které jsou stvořeny – na poli. Po prezentaci jsme účastníky dne otevřených dveří vzali na nedaleké pole, kde jsme aktivně předvedli tři soupravy. Kolový traktor MAGNUM 340 v provedení Heavy Duty v kombinaci s kombinovaným strojem pro vertikální zpracování půdy AGRI FARMING SOLUTIONS TRIO 300. Soupravou, o které se dá říci, že bude v budoucnu udávat trend a byla také aktivně předváděna byl MAGNUM 340 Rowtrac se secím strojem pro pásové zpracování půdy AGRI FARMING SOLUTIONS DTS 600.

Skvělou atmosféru dne otevřených dveří doplňovala nejenom přátelská atmosféra, krásné počasí, ale také dobrá nálada a chutné jídlo. Rádi bychom tak ještě jednou poděkovali všem, kteří si za námi do Hustopečí v tento den našli cestu a strávili s námi svůj čas.

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.