Pozvánka - Mezinárodní závody s CASE IH

Termín: 28. dubna - 1. května 2011
Místo: Jezdecký areál ve Zduchovicích

Srdečně bych Vás rádi pozvali na mezinárodní závody ve Zduchovicích, které se uskuteční v termínu 28. dubna až 1. května. V rámci tohoto závodu proběhne také prezentace červených traktorů CASE IH.

AGRI CS, výhradní dovozce techniky CASE IH do České republiky, také v tomto roce pokračuje ve spolupráci s Jezdeckým areálem ve Zduchovicích. Tento víkend bychom Vám rádi nabídli možnost navštívit mezinárodní závody, kde bude kromě samotných závodů k vidění také technika CASE IH.

 

Na stánku AGRI CS  bude k dispozici zástupce firmy, který Vám rád předvede vystavené modelové řady Maxxum a JXU a nabídne také další informace k ostatním modelovým řadám CASE IH. 

Tyto mezinárodní závody začínají již ve čtvrtek 28. dubna od 9,00 hodin a budou pokračovat do neděle 1. května. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 724 059 126 nebo na emailu schwarzova@agrics.cz.

 

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.