Rodinný den s CASE IH ve Zduchovicích!

logo

Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na rodinný den se značkou CASE IH, který se uskuteční v sobotu 19. června od 9,00 hodin v Jezdeckém areálu ve Zduchovicích, kde se bude konat další ze série závodů CASE IH TOUR 2010.

V rámci rodinného dne stráveného se značkou CASE IH na Vás bude čekat zajímavý program v podobě závodů, prezentací techniky včetně nové modelové řady FARMALL. Součástí doprovodného programu bude také aktivní prezentace techniky, kde si budete moci naši techniku také aktivně vyzkoušet, dále budou připraveny volné jízdy kočárem do okolí, dětský koutek, jízdy na čtyřkolkách a další.

Těšíme se na Vaši účast!

Tým AGRI CS

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.