TŘI VÝZNAMNÉ OCENĚNÍ PRO CASE IH

CASE IH obdržel tři prestižní ocenění na mezinárodním zemědělském veletrhu TECHAGRO 2018, které se konalo od 8. do 12.4. na brněnském výstavišti.

Značka CASE IH získala tři významné ocenění na veletrhu TECHAGRO 2018!

V minulém týdnu se od 8. do 12. 4. 2018 konala na brněnském výstavišti jedna z největších zemědělských výstav zemědělské techniky v Evropě, veletrh TECHAGRO. Zemědělská a lesnická technika zaplnila veškeré výstavní plochy v pavilonech, tak také na přilehlých venkovních plochách na ploše větší než 87 000 m2. Již od prvních hodin se dalo tušit, že návštěvnost veletrhu bude opět rekordní. Celkový počet návštěvníků, který veletrh TECHAGRO 2018 navštívil, je dle organizátorů více než 110 tisíc.

Na tomto veletrhu se již několik let aktivně prezentuje také společnost AGRI CS a.s., výhradní dovozce zemědělské techniky CASE IH do České republiky. Výstavní plocha pro značku CASE IH byla v letošním roce opět o něco větší než v roce předchozím tak, aby se zemědělcům a zájemcům o červené stroje mohl představit ucelený program od traktorů, přes sklizňovou techniku až po teleskopické manipulátory.

TŘI EXPONÁTY, TŘI OCENĚNÍ PRO ZNAČKU CASE IH

„STŘÍBRNÁ MEDAILE“ PRO NOVÝ MAXXUM

Hned v první den veletrhu TECHAGRO 2018 získal nový MAXXUM ActiveDrive 8 ocenění „Stříbrná medaile“ za revoluční převodové ústrojí s technologií dvojité spojky DKT od Zemědělského Týdeníku a magazínu Agromachinery.

Zásadní změnou, se kterou tyto modely přichází na evropský trh je zcela nové převodové ústrojí ActiveDrive 8, poprvé použito u traktoru s výkonem pod 150 koní. Jak již název vypovídá, převodovka ActiveDrive 8 nabízí osm stupňů řazených pod zatížením ve třech skupinách A, B a C. Dohromady má tak uživatel k dispozici 24 rychlostí pro jízdu vpřed i vzad. V případě plazivých rychlostí je pak tento počet dvojnásobný. Tento typ převodového ústrojí je ideální pro ty zemědělce, kteří chtějí čistě mechanickou převodovku, ale právě díky svým pokročilým funkcím ovládání má tato převodovka blízko k plynulé převodovce CVX.

Porotci ocenili především revoluční technologii, která zemědělci přináší maximální komfort v ovládání a jednoduchost a co je nejdůležitější, pomáhá k výrazné úspoře paliva. Díky tomu je nový MAXXUM o 9,5 % úspornější než jeho nejbližší konkurent v této kategorii.

MAGNUM ROWTRAC OBDRŽEL CENU „ZVLÁŠTNÍ POZORNOST“

Cenu „Zvláštní pozornost“ si na TECHAGRU 2018 vysloužil od Zemědělského týdeníku a magazínu Agromachinery také MAGNUM Rowtrac, který je unikátním spojením traktoru s přední klasickou kolovou nápravou a zadní nápravou osazenou pásy.

Toto unikátní spojení umožnuje traktoru MAGNUM Rowtrac díky přední kolové nápravě zatáčet jako klasickému traktoru, takže nedochází k negativnímu hrnutí a poškozování půdy na souvratích. Čtyři body ve styku s půdou zároveň zajišťují neustálý kontakt s půdou a dokonalé kopírování. Pásový podvozek na zadní nápravě zvyšuje tahovou sílu, produktivitu, výkon a co je nejdůležitější, snižuje negativní poškození půdy, protože zaručuje velmi malý tlak na půdu, který ve spojení s nízkotlakými pneumatikami na přední nápravě činí pouhých 58 kPa.

V porovnání s traktorem na dvoumontážích nabízí MAGNUM Rowtrac větší styčnou plochu, která při šířce pásu 762 mm činí 3,50 m2 oproti 2,89 m2 u traktoru na dvoumontážích o rozměru 710 mm

HLAVNÍ CENA „GRAND PRIX TECHAGRO 2018“ PRO QUADTRAC CVX

Při příležitosti veletrhů TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA vyhlásila společnost Veletrhy Brno, a.s. tradiční soutěž GRAND PRIX o nejlepší exponáty vystavené na veletrhu, které svými parametry určují trend v daném oboru. Hodnocení provádí odborná hodnotitelská komise složená z exportů v daném oboru. V letošním ročníku bojovalo o toto ocenění celkem 91 přihlášených exponátů, osmnáctičlenná porota poté vybrala 17 nejlepších. Vyhlášení výsledků proběhlo na slavnostním večeru za přítomnosti zástupců jednotlivých firem. Předávání cen obstaral Jiří Mílek, ministr zemědělství České republiky, a Jiří Kuliš, generální ředitel a předseda představenstva Veletrhy Brno, a.s.

Důvod, proč se odborná porota rozhodla ocenit tento exponát je následující: „CASE IH QUADTRAC CVX vychází z úspěšného konceptu čtyř pásového podvozku QUADTRAC, který je navíc vybaven převodovým ústrojím CVT (Continual Variable Transmission) s plynulou změnou převodového poměru. Osvědčená koncepce čtyř na sobě nezávislých pásových jednotek společně s kloubovým systém zaručuje neustálý kontakt pásů s půdou pro zajištění optimální tahové síly a snižuje nežádoucí zhutnění půdy. Převodové ústrojí je navrženo tak, aby při rychlosti do 10 km/h byl přenos výkonu na pásové jednotky pouze mechanicky, co zaručuje vysokou tahovou účinnost. Traktor je vybaven systémem řízení produktivity APM (Automatic Productivity Management), který dokáže optimálně sladit otáčky motoru a převodový poměr pro dosažení nejnižší spotřeby paliva.“

Tyto prestižní ocenění jsou výsledkem několikaletého snažení a vývoje, na kterém značka CASE IH za dobu své 175leté existence neustále pracuje a přesně vystihují motto značky CASE IH: „Pro Ty, co chtějí víc.“

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.