VYBAVTE SE NA NOVOU SEZÓNU A ZÍSKEJTE DÁREK

Traktor, lis nebo pásový podvozek? Rozhodněte se pro zakoupení sklízecí mlátičky CASE IH do konce roku 2017 a vyberte si jeden ze tří hodnotných dárků, který získáte ZCELA ZDARMA*.

SKLÍZEJTE VÝHODY S MLÁTIČKAMI CASE IH AXIAL-FLOW

Sklízecí mlátičky CASE IH AXIAL-FLOW jsou vždy o krok napřed před konkurencí. Díky jejich unikátní koncepci, nízkým provozním nákladům a nízkému poškození zrna jsou schopny uspořit statisíce korun ročně. Nyní můžete při nákupu nové sklízecí mlátičky s žací lištou od značky CASE IH sklízet další bohatou úrodu. Rozhodněte se pro nákup mlátičky do 31. 12. 2017 a vyberte si v závislosti na vybrané modelové řadě jeden z dárků, který jsme si pro Vás v rámci této kampaně připravili.

MLÁTIČKA MODELOVÉ ŘADY 140

Máte-li zájem o mlátičku modelové řady 140 s přívlastkem Cross-Flow, pak si ke své mlátičce můžete vybrat jeden ze dvou nabízených dárků, který od nás obdržíte zcela zdarma*. Rozhodnete se pro traktor Farmall A nebo lis s variabilní komorou RB?

MLÁTIČKA MODELOVÉ ŘADY 240

Investice do nákupu nejvýkonnějších mlátiček modelové řady 240 s sebou přináší opět o něco větší výhody, protože si můžete vybrat rovnou ze třech dárků. V tomto případě máte na výběr traktor modelové řady Farmall A a nebo Farmall C, lis s variabilní komorou RB a pásový podvozek.

Nabídka je časově omezena a je platná při podpisu smlouvy do 31.12.2017. Více informací Vám podá produkt manažer pro sklízecí mlátičky, Ing. Martin Kereszteny - email: kereszteny@agrics.cz, mobil: +420 725 998 134, nebo se informujte u svých autorizovaných dealerů CASE IH

*pro spuštění stroje do záruky bude traktor, pásový podvozek nebo lis fakturován v částce 1 Kč bez DPH.

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.