Vyhodnocení soutěže

1

Vážení členové CASE FAN klubu! Koncem března byla ukončena soutěž, v rámci které jste nám zasílali kresby techniky CASE IH od nejmenších zemědělců. Velmi nás potěšila silná účast v této soutěži a množství zaslaných výtvorů od nejmenjších příznivců značky CASE IH. Na stránkách CASE FAN klubu si můžete sami prohlédnout velmi vydařené obrázky a vyhodnocení této soutěže. Velmi děkujeme všem, kteří se aktivně zapojili do této soutěže!

Pro nejmenší přiznivce značky CASE IH byla začátkem roku vypsána nová soutěž o nejhezčí kresbu s motivem zemědělské techniky CASE IH a STEYR. Do soutěže byly poslány nejrůznější obrázky techniky od traktorů, sklízecích mlátiček, až po lisy. Velmi oblíbený byl motiv nejsilnějšího traktoru na světě - modelu Quadtrac 600.

Velmi nás potěšilo, s jakou precizností a péčí byly obrázky kresleny. Proto nebudeme odměňovat nejkrásnější obrázek, ale obměníme všechny zaslané příspěvky! Tedy všem soutěžícím gratulujeme!

Zaslané příspěvky:
(pro zvětšení klikněte na konkrétní obrázek)

 

 

 

Všem soutěžícím děkujeme!

Přihlášení a registraceRegistrace

 

Aktivity CASE FAN klubu


DISKUZNÍ FORUM
Členové CASE FAN klubu mohou spolu komunikovat prostřednictvím diskusního fóra, ve kterém si mohou vyměnovat svoje názory o světě CASE IH a STEYR. Chci nahlédnout do diskusního fóra

FOTOGALERIE FANOUŠKŮ
Jako člen CASE FAN klubu můžete vkládat svoje vlastní fotografie s tématikou CASE IH a STEYR na webové stránky do sekce Fotogalerie fanoušků. Chci si prohlédnout Fotogalerii fanoušků

SOUTĚŽE PRO KLUBAŘE
Prostřednictvím CASE FAN klubu si můžete soutěžit v různých fotografických soutěžích. Chci si prohlédnout soutěže

 

Stáhněte si

Propagační letáček

 

Dotazy

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedených kontaktních údajích:

AGRI CS a.s., Hybešova 14, Hustopeče
Mobil: +420 725 987 953
E-mail: marketing@agrics.cz

Toto jsou internetové stránky společnosti AGRI CS a. s., se sídlem v Hustopečích, Hybešova 14, PSČ 69301, IČO 26243334, zapsané v OR vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl B, vložka 3582. Společnost AGRI CS a.s. je členem koncernu AGROFERT.